Elektroser Büro Makineleri, Teknik Servis, San. ve Tic. Ltd. Şti
Elektroser Büro Makineleri, Teknik Servis, San. ve Tic. Ltd. ŞtiElektroser Büro Makineleri, Teknik Servis, San. ve Tic. Ltd. ŞtiElektroser Büro Makineleri, Teknik Servis, San. ve Tic. Ltd. ŞtiElektroser Büro Makineleri, Teknik Servis, San. ve Tic. Ltd. ŞtiElektroser Büro Makineleri, Teknik Servis, San. ve Tic. Ltd. ŞtiElektroser Büro Makineleri, Teknik Servis, San. ve Tic. Ltd. ŞtiElektroser Büro Makineleri, Teknik Servis, San. ve Tic. Ltd. ŞtiElektroser Büro Makineleri, Teknik Servis, San. ve Tic. Ltd. ŞtiElektroser Büro Makineleri, Teknik Servis, San. ve Tic. Ltd. ŞtiElektroser Büro Makineleri, Teknik Servis, San. ve Tic. Ltd. ŞtiElektroser Büro Makineleri, Teknik Servis, San. ve Tic. Ltd. ŞtiElektroser Büro Makineleri, Teknik Servis, San. ve Tic. Ltd. ŞtiElektroser Büro Makineleri, Teknik Servis, San. ve Tic. Ltd. ŞtiElektroser Büro Makineleri, Teknik Servis, San. ve Tic. Ltd. ŞtiElektroser Büro Makineleri, Teknik Servis, San. ve Tic. Ltd. ŞtiElektroser Büro Makineleri, Teknik Servis, San. ve Tic. Ltd. Şti

Samsung CLX-6260FR

$1,390.00

SAMSUNG CLX-6260FR A4 Renkli Lazer Çok Fonksiyonlu Yazıcı, (Yazdırma / Kopyalama / Tarama / Faks ), Siyah-Beyaz ve Renkli A4 24 ppm kadar (Mektup'ta 25ppm) baskı hızı, 9600 x 600dpi'a kadar etkili Çıktı (600 x 600 x 4 bit), Otomatik Çift Taraflı Baskı / Direct Print / Güvenli Yazdırma, PCL5Ce / PCL6C / PS3 / PDF V1.7 / SPL-C (Samsung Yazıcı Dili Renkli), Aylık maksimum 60.000 Sayfaya kadar baskı kapasitesi, Çift işlemci (Ana: 533MHz / Alt: 150MHz), Yüksek Hızlı USB 2.0 / USB Host / Ethernet 10/100/1.000 Base-TX Arayüz, Standart Bellek 512MB / Maksimum 1 GB, 250 Sayfalık Standart Kaset, 50 Sayfalık Çok Amaçlı Tepsi, Kopyalama: A4 24cpm kadar (Mektup'ta 25cpm) kopyalama hızı, 600 x 600dpi optik 1200 x 1200dpi'a kadar gelişmiş çözünürlük. Küçültme/Büyütme ADF/Platen 25 – 400%, Dahili Çift Yönlü Kopyalama, Tarama : Yaklaşık 24ipm (@ 300dpi) / Gri: Yaklaşık. 10ipm (@ 300dpi), Twain / WIA uygunluk, 1200 x 1200 dpi optik-4800 x 4800 dpi gelişmiş çözünürlük, USB / E-posta / SMB / FTP / PC / WSD tarama yerleri, Faks: 33,6kbps modem hızı, ITU-T G3 Uygunluk, 6 MB Bellek.

Adet:

Additional options total:
Order total:

Ürün Açıklaması

Dördü Bir Arada Çok İşlevsellik

Dördü bir arada, çok yönlü Samsung CLX-6260FR yazıcı iş akışlarını düzenler ve ofis baskı işlemlerinin olabildiğince verimli olmasını sağlar. CLX-6260FR baskı, kopyalama, tarama ve faks özellikleriyle esneklik sunar, daha az engelle çalışmanıza olanak sağlar. Kimlik Kopyası, çok sayfayı tek sayfaya yazdırma, e-postaya tarama ve kullanışlı PC faks işlevselliği gibi bir dizi yenilikçi özellik, iş gücünüzün modern iş dünyasında başarılı olması için gereken işlevselliği sağlar.

Easy Document Creator ile yaşamı basitleştirin

Samsung Easy Document Creator, kullanıcıların belgeleri epub dahil olmak üzere birçok biçimde taramasına, derlemesine ve kaydetmesine yardımcı olan bir uygulamadır. Belgeler sosyal ağ siteleri veya faks üzerinden paylaşılabilir. Önemli bir toplantının notlarını paylaşmak için ideal bir çözümdür.

Kaliteli çıktıların keyfini yaşayın

Samsung’un benzersiz ReCP (Temiz Sayfa İşleme Motoru) Teknolojisi ile 9 600 x 600 dpi’a varan etkin çıkış çözünürlüğü, her çıktının mükemmel görünmesini sağlayacak şekilde renkli baskılarınızın toplam kalite ve canlılığını artırır. Beyaz boşluk kalmayacak şekilde katı nesneler aralıksız yerleştirilerek, hem grafiğe hem de metne keskin odaklanma sağlanır.

Hızlı ve esnek kağıt yükleme

Daha yüksek gramajlı kağıtlara yazdırmak ya da kopyalamak istiyorsanız, neden olmasın? 250 sayfalık standart kasetin yanı sıra 220 g/m²’ye varan kağıtlar 50 sayfalık çok amaçlı tepsiye kolaylıkla yüklenebilmektedir. Ek olarak, isteğe bağlı 520 sayfalık ikinci kaset ile toplam kağıt giriş kapasitesini 820 sayfaya artırabilirsiniz. Bu şekilde kağıt değiştirmeye zaman harcamanıza gerek olmadan üç farklı medya tipi kullanabilirsiniz.

Verimliliğinizi tek taraflı ve hatta çift taraflı belgeleri otomatik olarak yükleyebilen 50 sayfalık belge besleyici ile daha da artırabilirsiniz.

Daha fazla güç, daha yüksek verimlilik

Bazı günler baskı işlemleri asla bitmeyecek gibi görünür. 533 MHz Çift CPU ve 512 MB standart bellek (1 GB’a arttırılabilir) ile çalışan CLX-6260FR yazıcının çalışma grubunuzun ihtiyaç duyacağı tüm yükün üstesinden geleceğine emin olabilirsiniz.

Ağa Hazır

Samsung CLX-6260FR lazer yazıcı gelişmiş bağlantı özelliği sunan kullanışlı dahili bir ağla birlikte gelir. Tüm PC’lerin ağda bir yazıcıdan baskı almasına imkan vererek başka yazıcı almaktan tasarruf edilmesine yardımcı olur.

Sizin için kolaylaştırılmış profesyonel renkli baskı

Bir dizi kolay kullanım özelliği ve daha akıllıca, daha hızlı çalışmanız için size zaman sağlayan akıllıca tasarlanmış zaman tasarrufu yazılımları ile CLX-6260FR tüm çalışma grubunuzun iş akışını hızlandırır.

* Kolay Kullanım Paneli
Kolayca okunan 4.0″ renkli dokunmatik ekran ile yazdırma işlerinizin durumunu kontrol etmek ve kullanışlı şekilde zaman ve paradan tasarruf sağlayan özelliklere erişmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Sizin için kolaylaştırılmış profesyonel renkli baskı

Bir dizi kolay kullanım özelliği ve daha akıllıca, daha hızlı çalışmanız için size zaman sağlayan akıllıca tasarlanmış zaman tasarrufu yazılımları ile CLX-6260FR tüm çalışma grubunuzun iş akışını hızlandırır.

* Kullanışlı USB yazdırma
Kullanım panelinin hemen altında cihazın ön tarafındaki Doğrudan USB yuvası, bir bilgisayara ihtiyaç olmadan doğrudan USB belleğinden yazdırma ve USB belleğe tarama olanağı sağlıyor.

Sizin için kolaylaştırılmış profesyonel renkli baskı

Bir dizi kolay kullanım özelliği ve daha akıllıca, daha hızlı çalışmanız için size zaman sağlayan akıllıca tasarlanmış zaman tasarrufu yazılımları ile CLX-6260FR tüm çalışma grubunuzun iş akışını hızlandırır.

* Güvenli, özel baskı
Yazıcınızdan gizliliği önemli verileri yazdırmanız gerekiyorsa, rahat olabilirsiniz. Artık kişisel yazdırma işlerinizin kişisel kalmasını sağlayabilirsiniz. Sadece bir şifre girerek yazdırma işinizi meraklı gözlerden uzakta, uygun bir zamanınızda düzenleyebilirsiniz. Ayrıca entegre sayısal tuş takımı ile her zamankinden de daha kolay bir şekilde!

Düşük maliyet, düşük çevre etkisi

Kolaylıkla toner, kağıt ve enerjiden tasarruf edin. Bu çevre için iyi olduğu kadar işletme kârlılığınız için de iyidir. CLX-6260FR ile ekonomik olma ve canlı renkli belgeler yazdırma el ele gidiyor.

* Düşük Güç Tüketimi

Etkileyici sayıda özellik ve işlevine rağmen CLX-6260FR rakiplerinin çoğundan daha az enerji tüketir. Yenilikçi polimerize toner düşük eritme sıcaklıklarına gerek duyar, anında eritme teknolojisi ilk baskı öncesi ısınma süresini kısaltır ve yeni çift işlemcisi ise piyasadaki en çevreci cihazlardan biri olmasını sağlar.

Polimerize toner

Yeni geliştirmiş olduğumuz polimerize toner, geleneksel tonerden daha küçük ve daha homojen parçacıklara sahiptir. Baskılarınız daha net hatlara ve daha canlı renklere sahip olacak, dahası kağıt kıvrılması ortadan kalkacaktır. Ayrıca yüksek cila miktarı, görüntü parlaklığını artırır ve istenmeyen renk solmalarını engelleyerek daha uzun süreli kalıcılık sağlar.

Kolay toner değiştirme

Toner değişimleri, üstten yüklenen dışarı kaydırılan çekmece ile daha kolay. Dahası yüksek verimli, tümü bir arada toner kartuşları, size yalnızca zaman değil para da kazandırır.

Doğru sonuca yazdırmadan önce ulaşın

Samsung Easy Colour Manager, baskı öncesinde herhangi bir görüntünün renk dengesini, doygunluğunu, parlaklığını veya kontrastını ayarlamanızı sağlar. Şirket logonuzun tam renklerinin her zaman doğru değerlere getirilmesi için mükemmeldir.

Baskı yönetiminine ilişkin tüm sıkıntılardan kurtulun

Easy Printer Manager tüm cihazlarınızı maksimum kontrol sağlayacak şekilde bir konumdan yönetmenizi sağlar. Cihaz ve toner durumunu kontrol edin, toner siparişi verin, cihaz ayarlarını değiştirin veya hatta e-posta üzerinden gönderilecek alarmlar ayarlayın.

Düşük maliyet, düşük çevre etkisi

Kolaylıkla toner, kağıt ve enerjiden tasarruf edin. Bu çevre için iyi olduğu kadar işletme kârlılığınız için de iyidir. CLX-6260FR ile ekonomik olma ve canlı renkli belgeler yazdırma el ele gidiyor

* Ekstra yüksek verim ekstra düşük maliyetler demektir
Toplam sahip olma maliyetinizi tam anlamıyla kontrol altında tutmaya devam ederken profesyonel renkli baskıların keyfini çıkarın. Özel geliştirilmiş daha yüksek kapasiteli kartuşlarımız, her bir değiştirme işlemi arasında daha fazla zaman ve her bir baskı için daha az masraf anlamına gelir. (Siyah toner kartuş verimi: 6 000 standart sayfa, Sarı / Eflatun / Camgöbeği toner kartuş verimi: 3 500 standart sayfa)
* Çift taraflı baskı ile maliyetleri azaltın
Entegre çift taraflı baskı özelliği sayesinde, kağıt tasarrufu hiç bu kadar kolay olmamıştı. Her iki tarafına da yazdırabilmeniz için kağıt otomatik olarak döndürülür. Bu kağıt tüketiminde %50’ye varan inanılmaz bir tasarruf anlamına gelir.
* ‘Eco’nomik bir şekilde paradan tasarruf edin
Her işletme, her konuda maliyetlerini düşürmek ihtiyacı içindedir. ECO düğmesi ve akıllı Eco Driver işlevleri ile bu her zamankinden daha kolay. N Kat ve Çift Taraflı Baskı işlevselliği ile her yaprağa daha fazlasını yazdırın, boş sayfaları atlayın veya tam renkli yerine gri tonlamalı yazdırın. Sonuç simülatörü ile tasarruf ettiğiniz CO₂, güç ve kağıt miktarını bile görebilirsiniz.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Samsung CLX-6260FR”

Yazdırma

 • Çözünürlük

  9 600 x 600 dpi'ye kadar Etkin Çıktı (600 x 600 x 4 bit)

 • Emülasyon

  PCL5Ce / PCL6C / PS3 / PDF V1.7 / SPL-C (Samsung Renkli Yazıcı Dili)

Fotokopi

 • Çözünürlük

  Optik: 600 x 600 dpi'ye kadar / Gelişmiş: 1 200 x 1 200 dpi'ye kadar Etkili Çıktı

 • Çoklu Kopyalama

  1 - 999 Sayfa

 • Çift Yüzlü Kopyalama

  Dahili

 • Fotokopi Özellikleri

  Kart Kopyalama / N Kat Kopyalama / Kitap Kopyalama / Filigran Kopyalama / Harmanlı Kopyalama

Tarama

 • Uyumluluk

  Twain Standardı / WIA Standardı

 • Yöntem

  Color CIS

 • Çözünürlük (Optik)

  1 200 x 1 200 dpi'ye kadar

 • Çözünürlük (Gelişmiş)

  4 800 x 4 800 dpi'ye kadar

Faks

 • Uyumluluk

  ITU-T G3

 • Modem Hızı

  33,6 Kbps

 • Çözünürlük

  300 x 300 dpi'ye kadar (Tek Renkli) / 200 x 200 dpi'ye kadar (Renkli)

 • Bellek

  6 MB

 • Otomatik Arama

  Var

 • Faks Özelliği

  Çoklu Gönderme / Gecikmeli Gönderme / Güvenli Alma / Faks İletme

Sarf Malzemeleri

 • Transfer Kayışı

  Yaklaşık 100 000 Sayfa

 • Atık Toner Kabı

  Yaklaşık 14 000 Sayfa (Siyah) / 3 500 Sayfa (Renkli)

Seçenek

 • Seçenek

  520 Sayfalık Kaset / IEEE 1284B Paralel Konektör / 1 GB Bellek